yükleniyor

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı sizin ve ya şirketinizin logo tasarım ile bütünlük sağlayıp, belirli bir pazarlama strajesi geliştirip sunma yöntemidir. Kurumsal Kimlikte Logo en önemli unsurdur. Bu unsur sizin kurumsal kimliğinize ve doğru orantılı olarak firmanızın kalitesine, başarısına etki edecektir.Kurumsal kimlik tasarımınızı emanet ettiğiniz firma mutlaka logo tasarımınızı yapmış bireyler olmasına dikkat ediniz.

Kurumsal Kimlik sadece gösteriş değildir, güven duygusudur. Öncelikle kendimizi dikkat'e almalıyız. Bir firma ile görüşmeler sağlıyoruz, bu firmanın kurumsal kimlik tasarım'ını geçelim. Logo tasarım'ı dahi yok. Matbaacısına yaptırdığı internet'ten indirilen ücretsiz logo tasarımları kullanılmış. Önemsenmemiş bir firma analizinden başka hiç bir şey değil. Sizin en önemli etiketiniz kendinizsiniz. Her firma ve ya kuruluş kalitesini kendi belirler ve kendi yükseltir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nasıl Olmalı

Logo Tasarımı başlığında ele aldığımız en önemli bir konudan bahsetmemiz gerekirse. Başlıca kriterimiz, FİRMA ANALİZİ. Firmanızı, hedeflerinizi, hedef kitlenizi çok iyi belirlemeliyiz. Nokta atışı bir çözümleme sağlamalıyız. Deneme yanılma ile ve ya "şimdilik böyle olsun ileride değiştiririz" demek firmanızı sadece yerinde saydırır. Bu şekilde uygulanan hizmet size manevi zararıyla birlikte, maddi zarar'a uğratacaktır.

Kurumsal Kimlik İçerisinde Neler bulunur

Bu konuyu kısıtlamak yanlış olacaktır, her firmanın ve ya bireyin kendine özgün talepleri ve hayalleri olacaktır.Ancak sizler için talebi MİNİMUM'a indirmek gerekirse, KURUMSAL KİMLİKTE OLMAZSA OLMAZLAR şunlar;

 • Logo Tasarımı
 • Kartvizit Tasarımı
 • Antetli Kağıt Tasarımı
 • Fatura Tasarımı
 • Zarf Tasarımı
 • Logo Tasarım'ı istiyorum ancak bütçem yok !

  Bizler tasarım'ın bir lüks olduğunun farkındayız. Yeni kurulan girişimcilere, firmasını büyütmek isteyen işletmelere yardımcı olmayı hedefliyoruz.

  Bir firma kurdunuz ve başarıyı hedefliyorsunuz fikrinize güveniyorsunuz. Ama bir sorun var. Logo Tasarımı için yeterli bütçeniz yok. Piyasada bulunan ücretsiz logo tasarımından istemiyorsunuz. 50 Tl'ye yapılan hazır logo şablonlarına da firmanızın geleceğini emanet etmek istemiyorsunuz.

  Burada biz devreye giriyoruz. Firmamız kurumsal olup, fatura kesen, vergi ile çalışan bir oluşumdur. Sizleri mağdur etmemek için elinden geleni yapan, sizlere logo tasarımını teslim ettikten sonrada destek veren, fikirler veren firmanızın her anında gelişmesinde katkıda bulunan bir işletmedir. Kısaca telefonlarımız iş bittikten sonrada sizlere açık.

  Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

  X

  Müşteri Paneli

  Şifremi Unuttum!

  Henüz Hesabınız Yok mu?

  Hemen Hesap Oluştur!