yükleniyor

Ücretsiz Kartvizit Tasarımı

Merhaba, Kurumsal Kimlik Tasarlama İşleri İle Uğraşıyorsanız Olmazsa Olmazınız Güzel Bir Kartvizit Tasarımı, Kartvizitler Firmalar İçin Oldukça Önemli Bir Araçtır.
Bazen Tasarlamakta Zorlanırız, Uygun Renk Tonlarını Ayarlayamayız ve Göze Pek Fazla Hitap Etmez. 

Bizde Siz Değerli Okuyucularımız İçin Örnek Tasarım Olması Açısından Ücretsiz 1 Adet Özel Kartvizit Tasarımı Paylaşmaya Karar Verdik. Cdr Formatı İle Kaydedilmiş Tasarımımızı Corel Draw İle Kolayca Düzenleyip Baskıya Alabilirsiniz. Güzel Renkler İle Oluşturulmuş Kurumsal Kartvizit Tasarımını Her yerde Dilediğinizce Kullanabilirsiniz.

Tasarım Çift Yüzlüdür Yani Öne Ve Arka Tasarım Olmak Üzere 2 Adettir. Kartvizitin Tasarımının Açılması İçin Bilgisayarınızda Corel Draw Kurulu Olmalıdır. Kurulu Değilse Açılışta Hata Verecektir. Göze Hoş gelebilmesi Açısından Yazı Fontunu Değiştirmeyi Uygun Gördük. Font Bilgisayarınızda Yok İse Arial Black Fontunu Uygulayacaktır. Açılışta, Kartvizitte Kullandığımız Font'un Bilgisayarda Olmaması Durumunda Uyarı Verecektir. Sizde Uyarıda Bulunan Fontu İnternet'te Aratarak Ücretsiz İndirebilirsiniz Bu Şekilde Kartvizitte Herhangi Bir Bozulma Olmayacaktır. Düzenlemeleri Rahatlıkla Yapabileceksiniz..

Biz www.websitesatisi.com Ekibi Olarak, Elazığ'da Kartvizit Tasarımı ve Basımı , Web Tasarım Çalışmaları , Grafik Tasarım Çalışmaları , Kurumsal Kimlik Çalışmaları Yapmaktayız. Sizde Kendinize Özgün Bir Kurumsal Kimlik İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçin. En Uygun Fiyatlarla En Kaliteli İşlerinizi Bizimle Yapın...

Yeni Bir Yazı Paylaşımında Görüşmek Üzere Sağlıcakla Kalın.. ☺ Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!